AP International Translations SC

AP International Translations SC została założona w 2010 roku w wyniku przekształcenia dwóch niezależnych firm działających na rynku tłumaczeń od 2006 roku w spółkę cywilna, której wspólnikami są Dagmara Adamczyk i Ben Paflin.

Dagmara Adamczyk
Po uzyskaniu tytułu magistra (w dziedzinie ekonomii oraz translatoryki) i okresie zatrudnienia w wielu międzynarodowych i krajowych instytucjach bankowych (m.in. Citibank, PKO BP oraz BGŻ SA), Dagmara od ponad dziesięciu lat pracuje jako niezależny tłumacz na rzecz wielu biur tłumaczeń obsługujących polskie i międzynarodowe podmioty gospodarcze oraz instytucje finansowe.
Jej doświadczenie, zgodne ze specjalizacja w dziedzinie finansów, rachunkowości, bankowości i prawa, obejmuje tłumaczenie różnorodnych dokumentów o tematyce finansowej lub prawnej.
Ben Paflin
Po ukończeniu studiów doktoranckich z zakresu filologii niemieckiej oraz wieloletnim okresie pracy na stanowisku profesora uczelnianego, Ben od ponad szesnastu lat pracuje jako niezależny tłumacz na rzecz biur tłumaczeń obsługujących wiele niemieckich, szwajcarskich, austriackich i luksemburskich podmiotów gospodarczych i instytucji finansowych.
Praca ta zazwyczaj przyjmuje formę zarówno długoterminowych i kompleksowych projektów tłumaczenia dokumentacji, w przypadku których Ben pełni jednocześnie role zarządzającego projektem, jak i zleceń o krótkim terminie realizacji. Podejmowane przedsięwzięcia z reguły charakteryzują się tematyka techniczna lub biznesowa.
 

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia!